wtorek, 18 lipca 2017

Kiedy nie wiesz o czym pisać...Brak czasu, brak chęci, brak weny, brak pomysłów... Siadasz, a przed Tobą biała kartka. Mijają kolejne godziny, a ona wciąż pusta. Co teraz? O czym napisać?


Może opowiem co dziś jadłam? Niee, to słabe. To może ponarzekam na życie? Chociaż są teraz wakacje, mniej powodów do narzekania... Hmm - a recenzja kosmetyku, który ma już każdy? Recenzja książki, której i tak nikt nie przeczyta? Pokazać makijaż, którego nie potrafię robić? A gdyby tak napisać kolejny post o moim wielkim powrocie na bloga? Chwila... przecież to wszystko znajdziecie już na większości blogów. Przyjmując zasadę, że milczenie jest złotem - na tym skończę, w ciszy poświęcając się czemuś, co powinno Was zainteresować ;)

P.S. Przepraszam osoby, które nie znalazły tu pomysłu na posta. Przepraszam też tych, którym wybiłam z głowy jeden z powyższych pomysłów. Tak to już ze mną jest... Rude to wredne 😎

13 komentarzy:

 1. Również mam takie dni kiedy nie wiem o czym pisać, dlatego również na moim blogu zbyt często wpisów nie ma. Po prostu ich brak, bo nie mam pomysłu, a może nie pomysłu, a weny... Więc rozumiem ten ból. Przepiękne zdjęcia. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. No nie, a ja liczyłam na jakąś inspirację ;p

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajny pomysł! :D

  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Podoba mi się nazwa twojego bloga haha :D
  Zapraszam do mnie, może wspólna obserwacja? :)

  veronicalucy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Koszula świetna, zdjęcia również :)
  zapraszam do siebie: http://kerolweber.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Super zdjęcia. Ładnie wyglądasz w tej stylizacji. Jeśli brakuje ci pomysłów i motywacji, z pewnością pomogą ci https://witalni.pl/ - prowadzą szkolenia z zarządzania czasem, ale też kreatywności i asertywności. Z pewnością pomoże ci to w wymyśleniu nowych tematów :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo ładne zdjęcia! Ja muszę przyznać, że jestem w trakcie pisania książki i też dopadł mnie brak weny. Totalna czarna dziura, pustka, niemoc. Postanowiłam się więc po prostu wyrwać na spontaniczny weekend. Przejrzałam w internecie wszytskie pożyczki chwilówki online i wybrałam najlepszą opcję i wykupiłam weekend w górach! Oby to pomogło..

  OdpowiedzUsuń
 8. Pomysłów brak, ale zdjęcia piękne :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Piękna młoda damo wyglądasz bardzo powabnie :)

  OdpowiedzUsuń
 10. za to masz pomysły na dobre zdjęcia!:)

  OdpowiedzUsuń
 11. Ja staram się wtedy szukać inspiracji w różnych miejscach, tak aby osiągnąć swój wyznaczony cel. Im bardziej blog jest rozlazły, tym trudniej pisać, bo człowiek zamiast skupić się na pisaniu, szuka swojego głównego tematu. Z drugiej strony, nic nie robię na siłę... To ma być przyjemność ;)

  OdpowiedzUsuń