niedziela, 2 sierpnia 2015

Jak Ty ze mną wytrzymujesz?Wiem, że życie ze mną nie jest lekkie. Zawsze muszę postawić na swoim, bo przecież jestem nieomylna. Lubię krytykować innych, a może po prostu jestem szczera. Odwetowe teksty niestety mnie nie ruszają. Bywam chłodna, oschła, czasem sprawiam wrażenie, że totalnie nic mnie nie interesuje. Chciałabym wiele osiągnąć, ale zazwyczaj nic nie robię w tym kierunku. Nie wyciągniesz mnie w zbyt wiele miejsc, bo lenistwo określa mnie najlepiej. Jakby tego było mało, często boję się próbować nowych rzeczy. Pewnie mi się nie uda, pewnie będzie beznadziejnie. W sumie po co to sprawdzać... Lubię bałaganić, choć sporo osób uważa, że ciągle chodzę i sprzątam. Wolę zjeść w mcdonald's niż w ekskluzywnej restauracji. Bez przerwy zmieniam zdanie. Jestem okropnie humorzasta. Czasem ciężko mnie zrozumieć. Mam za małe spodnie, które mi spadają - to takie oczywiste. Lubię pomagać w problemach innych, ale sama ze swoimi zamykam się w sobie. Nigdy nie przyjdę na czas, jeśli się nie spóźnię to jestem na tyle wcześnie, że narzekam na długi czas oczekiwania. Właściwie na wszystko narzekam. Zdarza mi się panikować. Wiecznie coś mi dolega. Nie ufam ludziom. Na początku znajomości praktycznie się nie odzywam. Wszystko robię na ostatnią chwilę. Nie jestem człowiekiem doskonałym. I nigdy nim nie będę. Cholera, jak Ty ze mną wytrzymujesz?!

Może to zasługa tego, że potrafię słuchać. Jestem zawsze. Zawsze służę pomocą. Pragnę szczęścia drugiej osoby o wiele bardziej niż swojego. Walczę o każdego do końca. Wolę się namęczyć i pocierpieć niż poddać. Może dlatego że... potrafię kochać?

O tym, kim jesteśmy, nie świadczy wykształcenie, majątek, wygląd, talent, ale to jak traktujemy drugiego człowieka.
Instagram

18 komentarzy:

 1. Czytając tekst co chwilę mówiłam w myślach "ja też" itp. Świetny post, ciekawie napisany, do tego ładne zdjęcia. Jednym, a w sumie dwoma słowami - dobra robota !

  OdpowiedzUsuń
 2. Czytając ten post,miałam wrażenie że w połowie opisujesz mnie :) Super post! Pozdrawiam! :)
  Zapraszam do mnie http://dontmakemeesad.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajnie czytało się Twój post ;-) myslę,że większość może się z nim utożsamic....:-)) ,a fotki genialne!! Buziaki

  http://nataliazarzycka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale śliczne Zdjęcia! :D

  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja się dziwię, że mój chłopak tyle ze mną wytrzymuje :D juz 4 lata :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja czasami zastanawiam się jak sama ze sobą wytrzymuję... Poważnie >.<
  Super pomysł na zdjęcia z Minionkiem!!! <33333333333333333333
  http://sapphireblog1.blogspot.com/ ---------> Zaobserwuj ♥

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie ma osób dobrych, ani złych. Każdy ma zarówno zalety, jak i wady. To my musimy wabrać, którą drogą pójdziemy. Zawsze można zawrócić, ale łatwiej jest iść od początku jednym szlakiem.

  dancing-with-dreams.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Śliczne zdjęcia, fajny tekst, czego można więcej chcieć.

  OdpowiedzUsuń
 9. Post jest naprawde świetny, a z tym tekstem chyba wiele osób może się utosszamić i użyć jako opis samego siebie :) zdjęcia są naprawde genialne, masz naprawde uzdolnionego fotografa, a te bluzy naprawdę doskonałe, chciałabym posiadać taką (jęsli można to gdzie są one dostępne) DOBRA ROBOTA http://bogwilife.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. Czytam tak ten post i się śmieje do siebie, nie znając przyczyny :D. Ja również bywam szczera i oschła :D
  obserwuję :)

  http://stylowaokularniica.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 11. Mam tak samo jak Ty, ze wszystkim! Oprócz McDonalda :D Na początku znajomości jestem bardzo mało mówna. Im dłużej znam, tym więcej mówię :)

  OdpowiedzUsuń
 12. wow zdjęcia gienialane

  http://angelikao-blog.blogspot.co.uk/

  OdpowiedzUsuń
 13. Jakie śliczne te zdjęcia! *.* w wolnej chwili zapraszam do siebie: http://zzyciawzietexd.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 14. Fajny jest ten balon. Świetne zdjecia.

  OdpowiedzUsuń
 15. Dawaj balonika <3 świetny jest, ale i tak wolę z Olafem :)

  OdpowiedzUsuń
 16. Ciekawy pomysł na zdjęcia :) Śliczny kolor włosów - bardzo Ci pasuje.
  Pozdrawiam Vintedziankę!
  Zapraszam: www.lady-lepida.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń